Nieaktualny

Ważny do: 2022-08-16

Nagroda

1 szt. – laptop Lenovo Legion 5 Pro z karą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti oraz kompletem akcesoriów myszka M500, słuchawki H300 i podkładka pod myszkę.

1 szt. – laptop Lenovo Legion S7 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 oraz kompletem akcesoriów myszka M500, słuchawki H300 i podkładka pod myszkę.

1 szt. – laptop Lenovo Legion 5 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 oraz kompletem akcesoriów myszka M500, słuchawki H300 i podkładka pod myszkę.

 

Jak wziąć udział

W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik powinien w czasie jego trwania spełnić łącznie warunki określone w regulaminie tj.:

a. zapoznać się z zasadami uczestnictwa w konkursie i regulaminem konkursu oraz z polityką prywatności;

b. dokonać prawidłowej rejestracji na stronie konkursu poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego tj. podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu;

c. wykonać zadania konkursowe, znajdujące się na stronie konkursu, polegające na udzieleniu poprawnych odpowiedzi w quizie i udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania otwarte.

Każdy uczestnik może dokonać zgłoszenia do konkursu tylko raz.

Zwycięzcy nagrody stworzą recenzję oddanego do przetestowania zgodnie z otrzymanymi wytycznymi, komputera Lenovo Legion w dowolnie wybranej przez siebie formie (tekst, wideo) i prześlą ją do organizatora w terminie do 20 dni od daty otrzymania komputera.

 

Weź udział

Łut szczęścia

Dni do końca: 4

WŁASNA GRA – Akademia Dzieci i Młodzieży

Last minute

Dni do końca: 1

Wygraj zestaw kosmetyków z Sephora