Nieaktualny

Ważny do: 2020-07-01

Wyjątkowy projekt sieci Biedronka, mający na celu popularyzację czytelnictwa wśród najmłodszych.

W Konkursie zostaną przyznane nagrody w dwóch kategoriach:

a) w Kategorii tekst – dla autora najlepszej pracy literackiej dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat  (zgłoszenia  od dnia 24 lutego 2020 r. do godz. 23:59 w dniu 23 marca 2020 r.),

b) w Kategorii ilustracje – dla autora najlepszych ilustracji do pracy literackiej dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat (zgłoszenia od dnia 22 maja 2020 r. do godz. 23:59 w dniu 1 lipca 2020 r.).

 

 

 

Nagroda

2 szt. –  nagroda pieniężna w wysokości 100.000 złotych

 

Jak wziąć udział

I Etap Konkursu- Przesyłanie Tekstu

Zadaniem uczestników w I Etapie jest przesłanie do organizatora pracy literackiej skierowanej do dzieci w wieku od 4 do 10 lat, napisanej samodzielnie przez uczestnika prozą lub wierszem, która stanowi zamkniętą, spójną całość.

Tekst musi być przygotowany w języku polskim i musi mieć długość od 20 000 (dwudziestu tysięcy) do 60 000 (sześćdziesięciu tysięcy) znaków (włącznie ze spacjami).

 

II Etap Konkursu- Przesyłanie Ilustracji

Zadaniem uczestników w II Etapie jest wykonanie dowolną techniką i przesłanie do organizatora ilustracji graficznych, tj. co najmniej sześciu, jednak nie więcej niż dziesięciu ilustracji do wybranych przez uczestnika fragmentów nagrodzonego w konkursie tekstu.

Plik z jedną, dowolnie wybraną przez uczestnika Ilustracją, musi być zapisany w formacie TIFF, zaś pozostałe pliki z ilustracjami muszą być zapisane w formacje JPG. Maksymalny rozmiar pliku z ilustracją nie może być większy niż 4 MB.

 

Weź udział

Łut szczęścia

Dni do końca: 16

LOTERIA – Wyspa skarbów Topaz – nagroda Renault Clio

Last minute

Dni do końca: 0

Wygraj książkę podróżniczą Opowieści z końca świata