Nieaktualny

Data rozpoczęcia: 2018-09-03

Ważny do: 2018-09-17

„Warszawa i jej dziedzictwo” – tak brzmi nazwa konkursu fotograficznego organizowanego przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A., inwestorów Mennica Legacy Tower, powstającej przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie.

Warunki konkursu podpowiadają uczestnikom różne drogi do spełnienia oczekiwań i zdobycia atrakcyjnych nagród.

Możemy sobie wyobrazić użycie długich ogniskowych i wyczekiwanie na wyrafinowane światło, w którym obecne wieżowce wykonają swój fotograficzny taniec.

Zwolennicy architektury historycznej mogą zapomnieć o tragicznych przeżyciach miasta w XX. wieku.

Ale dziś większości z nas jest obojętne, że ten właśnie osiemnastowieczny pałac powstał np. w roku 1957. Wszystko piękne może być dziedzictwem – powiedział Tadeusz Rolke, przewodniczący jury konkursu „Warszawa i jej dziedzictwo”.

 

 

Nagroda

2 szt. – wyjazd do Chicago na 3-dniowe warsztaty fotograficzne pod okiem Sebastiana Deptuły,

(m.in. bilety lotnicze Warszawa-Chicago, kieszonkowe w wysokości 450 USD)

Spośród wszystkich nadesłanych prac, jury wyłoni 10 finałowych fotografii, które zostaną zaprezentowane podczas wernisażu w trakcie uroczystego otwarcia kompleksu Mennica Legacy Tower jesienią 2019 r.

 

Jak wziąć udział

Konkurs polega na wykonaniu przez Uczestników zdjęcia przedstawiającego dziedzictwo stolicy – we własnej interpretacji – np. miejsce, symbol, rzeźba, elementy architektury.

Zgłoszenie konkursowe należy dokonywać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres organizatora.

Wszystkie informacje o konkursie wraz ze szczegółowym regulaminem i wymaganą specyfikacją techniczną zdjęć dostępne są na stronie www konkursu.

Uczestnik zobowiązany jest do posiadania wszelkich dokumentów niezbędnych do wjazdu na teren USA, w szczególności wizy i paszportu.

 

 

Weź udział Regulamin

Łut szczęścia

Dni do końca: 192

KONKURS FOTOGRAFII TEATRALNEJ

Last minute

Dni do końca: 0

“Sztuczna Inteligencja” konkurs fotograficzny